Dyplom 2022 w Liceum Sztuk Plastycznych - Projektowanie Graficzne

W dniu 25 kwietnia 2022 odbyła się obrona dyplomów uczniów klasy IV specjalizacji Aranżacji Wnętrz i Projektowania Graficznego. Uczniowie zaprezentowali swoje prace na wybitnie wysokim poziomie. Obrona była wspaniała, co sprawiło Komisji egzaminacyjnej niesamowitą radość i przyjemność. Poziom zaprezentowanych aneksów do Dyplomu z malarstwa i rysunku zachwycił wszystkich. Jesteście wspaniali a pył po pandemii uleciał w siną dal.

Dziękujemy Wszystkim i trzymamy za Was kciuki.

Dyplom22Projektowanie_1

Wielkanoc 2022

Wielkanoc2022_2

Uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych ze specjalizacji Projektowanie Graficzne zaprojektowali kartki świąteczne z okazji Świąt Wielkiej Nocy na 2022 r. Przedstawiamy projekty z klas 2LSP, 3LSP i 3LP.

2LSP - Maciej Paliński, 3LSP - Aleksandra Białowąs, Julia Jurga, Kamil Malinowski, Dominika Papiernik, Aleksandra Skorek, Ania Wąchała, Karolina Zalewska i Kasia Orłowska, 3LP - Wiktoria Bocianowska, Martyna Gajewska, Natalia Goździk, Maja Lubicka, Sonia Latocha.

Projekty Kartek Świątecznych z okazji Bożego Narodzenia / Liceum Sztuk Plastycznych

Przedstawiamy projekty uczniów Liceum Sztuk Plastycznych, wykonane na zajęciach z Projektowania Graficznego, z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2021.

Klasa 3 LP: Kasia Smyk + Patrycja Pacyniak + Martyna Gajewska + Urszula Owczarek + Wika Bocianowska

Klasa 3 LSP: Ania Wąchała + Ola Socha + Dominika Papiernik + Ola Skorek + Kasia Orłowska + Karolina Zalewska + Czarek Zbiciak

Klasa 2 LSP: Maja Adamczyk + Natalia Duraj + Oliwia Dworak + Jagoda Kwatek + Maciej Paliński

Kartki świąteczne 2021_21

100-lecie urodzin św. Jana Pawła II - graficzne impresje uczniów Liceum Sztuk Plastycznych ze specjalizacji: Projektowanie Graficzne

Plakat JPII_1

Przedstawiamy Państwu prace graficzne uczniów ze specjalizacji Projektowanie Graficzne Liceum Sztuk Plastycznych, powstałe w trakcje zajęć on-line z klasy II i III.

Klasa II: Basia Czajkowska, Kacper Baczyński, Carolina Brayshaw, Marysia Gogól, Jakub Kopacz i Dawid Twardowski. Klasa III: Magdalena Mazurkiewicz, Magdalena Kucharska, Ola Rosińska, Natalia Ogrodniczak, Maja Stanisławska i Ola Snopek.

Nauczyciel prowadzący specjalizacje: Krystyna Urbanowicz-Dudek.

Grafika wektorowa temat: Stanisław Wyspiański - wykonana przez Aleksandrę Snopek - klasa III na zajęciach ze specjalizacji: Grafika Projektowa_1

Prezentujemy możliwości jakie daje nam praca w programie graficznym Illustrator firmy Adobe.
Przedstawiamy projekt grafiki cyfrowej – wektorowej, którą później, po wykonaniu można wykorzystać (bez straty jakości) w projektowaniu plakatu, ilustracji czy nawet, w projekcie dużego, na kilka pięter banneru reklamowego.

Grafika wektorowa temat: Stanisław Wyspiański - wykonana przez Aleksandrę Snopek - klasa III na zajęciach ze specjalizacji: Grafika Projektowa.

Nauczyciel prowadzący specjalizacje: artysta grafik Krystyna Urbanowicz-Dudek