Pracownia rzeźby – nauczyciel artysta – Liceum Sztuk Plastycznych

Siłą i gwarancją poziomu edukacji artystycznej w Liceum Sztuk Plastycznych są nauczyciele, nauczyciele artyści. To dzięki nim, Liceum jest jedną z 6 najlepszych szkół plastycznych w Polsce.

Dziwny jest ten czas zarazy, trudny dla artystów. Mamy to szczęście, że możemy pracować.  Zapraszam do pracowni rzeźbiarza Zbigniewa Dudka, tomaszowianina i nauczyciela rzeźby w naszym Liceum. W pracowni, w centrum Łodzi powstają rzeźby ze stali nierdzewnej. Odczarują ten zły czas.

Link do albumu na fb LSP

https://business.facebook.com/pg/liceum.plastyczne.tomaszow.maz/photos/?tab=album&album_id=3063478410340603

Pracownia rzeźby – nauczyciel artysta – Liceum Sztuk Plastycznych_2

Zbigniew Dudek, tomaszowianin, nauczyciel rzeźby w Liceum Sztuk Plastycznych, w Tomaszowie Mazowieckim. Ten post, jest dla uczniów Liceum aby odczarować ten zły czas. Praca artysty jest piękna ale jak widać na zdjęciach, jest bardzo ciężka.

 

Komunikat w sprawie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w placówkach oświatowych

 

Inf_1

Na podstawie komunikatu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020 zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zostają czasowo ograniczone od 12.03.20 do 25.03.20. Jednocześnie prosimy o stosowanie się do zaleceń Ministra Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i pozostanie uczniów w domach.

Przydatny link: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Wicedyrektor szkoły: Kamila Mosiężnik