Informacje dla absolwentów szkół podstawowych

SPkonsultacje_1

Tutaj możesz się zarejestrować jako kandydat do szkoły:

W celu ułatwienia uzyskania informacji o oferowanych przez szkołę kierunkach kształcenia uruchamiamy dyżury telefoniczne. Każdy zainteresowany może uzyskać wszystkie niezbędne informacje od dyżurujących nauczycieli oraz umówić się na rozmowę telefoniczną z nauczycielem specjalistą od danego kierunku.

Tel. 44 723 77 19 w godzinach 13.00 – 15.00 w dniach od 15.06.20 do 03.07.20

Dodatkowych informacji zainteresowanym rodzicom oraz uczniom telefonicznie (e-mailowo) udzielą:

- plastyk: p. Anna Maria Jurewicz, p. Anna Kunka-Kawełczyk

- technik usług fryzjerskich: p. Justyna Piątek, p. Kinga Remisz-Szewczyk

- technik fotografii i multimediów: p. Joanna Goździk, p. Dariusz Kubryn

- technik grafiki i poligrafii cyfrowej: p. Małgorzata Piłat

Z wyżej wymienionymi nauczycielami można umówić się na rozmowę telefoniczną podając nr telefonu (e-mail), na który nauczyciel oddzwoni (odpisze).

UWAGA

Informujemy rodziców/opiekunów prawnych i absolwentów szkół podstawowych, chcących złożyć wniosek o przyjęcie do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 (Technikum nr 5 im. Stanisława Wyspiańskiego i Liceum Sztuk Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego) w Tomaszowie Mazowieckim osobiście w siedzibie szkoły, że:

• przyjmowanie wniosków odbywać się będzie codziennie od poniedziałku do piątku
    w godzinach 12.30 – 15.00,
  • wchodzimy do budynku szkoły wejściem głównym (prosimy dzwonić),
  • należy sprawdzić przed przyjściem do szkoły czy wniosek zawiera dane kontaktowe
    i czy jest podpisany przez kandydata i dwóch rodziców/opiekunów prawnych,
  • należy zabrać ze sobą MASECZKI I RĘKAWICZKI,
  • prosimy o zachowanie bezpiecznego odstępu w trakcie oczekiwania na wejście do szkoły.

ZAPRASZAMY!

Informacja dla kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych

EGZAMIN WSTĘPNY DO LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH

1. Egzamin odbędzie się w dniach 2 i 3 lipca 2020r. o godzinie 9.00.
  2. O terminie egzaminu poinformujemy wszystkich zalogowanych drogą mailową.
  3. Egzamin będzie przeprowadzany z rysunku, malarstwa i kompozycji.

Czytaj więcej: Informacja dla kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych

Konsultacje dla kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych - 2020

Konsultacje LSP_1

Konsultacje on-line z rysunku i malarstwa dla kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych rozpoczną się we wtorek (12 maja 2020 r.). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy ze szkołą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Konsultacje do LSP”. Każdy e-mail zostanie przekierowany do nauczycieli uczących przedmiotów artystycznych, którzy pomogą Wam w przygotowaniu do sprawdzianu uzdolnień kierunkowych, dokonają korekty prac i odpowiedzą na Wasze pytania. Zapraszamy!

Pracownia rzeźby – nauczyciel artysta – Liceum Sztuk Plastycznych

Siłą i gwarancją poziomu edukacji artystycznej w Liceum Sztuk Plastycznych są nauczyciele, nauczyciele artyści. To dzięki nim, Liceum jest jedną z 6 najlepszych szkół plastycznych w Polsce.

Dziwny jest ten czas zarazy, trudny dla artystów. Mamy to szczęście, że możemy pracować.  Zapraszam do pracowni rzeźbiarza Zbigniewa Dudka, tomaszowianina i nauczyciela rzeźby w naszym Liceum. W pracowni, w centrum Łodzi powstają rzeźby ze stali nierdzewnej. Odczarują ten zły czas.

Link do albumu na fb LSP

Pracownia rzeźby – nauczyciel artysta – Liceum Sztuk Plastycznych_2

Zbigniew Dudek, tomaszowianin, nauczyciel rzeźby w Liceum Sztuk Plastycznych, w Tomaszowie Mazowieckim. Ten post, jest dla uczniów Liceum aby odczarować ten zły czas. Praca artysty jest piękna ale jak widać na zdjęciach, jest bardzo ciężka.

Komunikat w sprawie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w placówkach oświatowych

Inf_1

Na podstawie komunikatu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020 zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zostają czasowo ograniczone od 12.03.20 do 25.03.20. Jednocześnie prosimy o stosowanie się do zaleceń Ministra Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i pozostanie uczniów w domach.

Przydatny link: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Wicedyrektor szkoły: Kamila Mosiężnik